Skicák Večerní les

950 Kč
Skladem

Skicák pro večerní procházky

Kategorie: Skicáky pro kresbu
Kvalirní materiály
Kvalitní materiály
a pečlivé zpracování v duchu zero waste
Ručně šité
Ručně šité
a promyšlené do posledního detailu
Vyrobené s láskou
Vyrobené s láskou
pomalu a pečlivě, kousek po kousku
Zákázková výroba
Zákázková výroba
objednejte si originál jen pro vás

Znáte ten pocit, když se večer procházíte krajinou, na kterou pomalu padá soumrak? Stíny se prohlubují, barvy se slévají do temných tónů, jsou slyšet crvčci a šumění lesa... Tak přesně do takové armosféry vás vezme skicák Večerní les.

Formát: 18 x 15,5 cm
Počet listů: 90
Papír: Papír: Bio Top, 100 g/m2 elegantní papír slonovinové barvy s certifikací FSC, dobře se na něj píše a kreslí tužkou, linerem, perem, unese jednoduchou akvarelovou skicu, při použití výrazných fix může propíjet

Skicáky jsou moje srdcovka. Jedinečná polouzavřená vazba z nich dělá opravdu praktický kousek, do kterého je radost kreslit. Díky tomuto typu vazby se skicák dá úplně otevřít, takže můžete kreslit a zapisovat od kraje ke kraji a dvoustránku využít jako jeden velký formát. Desky s plným hřbetem, potažené odolným knihařským plátnem, zase chrání vaše zápisky a skicy před nechtěným oděrem.

Samozřejmostí je gumička, jíž skicák bezpečně zavřete, a také kapsička na papírové drobnosti, lístky z koncertů nebo seznamy na nákup. Já v té svojí vždycky nosím bankovku pro strýčka příhodu :-)

Kdo jednou zkusí tento skicák, už nechce jiný.