Skicák Letní ráno

950 Kč
Skladem

Pro letní dobrodružství

Kategorie: Skicáky pro kresbu
Kvalirní materiály
Kvalitní materiály
a pečlivé zpracování v duchu zero waste
Ručně šité
Ručně šité
a promyšlené do posledního detailu
Vyrobené s láskou
Vyrobené s láskou
pomalu a pečlivě, kousek po kousku
Zákázková výroba
Zákázková výroba
objednejte si originál jen pro vás

Letní ráno, kdy slunce brzy vstává a rychle vysouší rosu, všechno překypuje životem a dny jsou tak krasné. Zaznamenejte si do skicáku Letní ráno naše zážitky z léta... pohladí vás pokaždé, kdy ho vezmete do ruky.

Formát: 18 x 15,5 cm
Počet listů: 90
Papír: Papír: Bio Top, 100 g/m2 elegantní papír slonovinové barvy s certifikací FSC, dobře se na něj píše a kreslí tužkou, linerem, perem, unese jednoduchou akvarelovou skicu, při použití výrazných fix může propíjet

Skicáky jsou moje srdcovka. Jedinečná polouzavřená vazba z nich dělá opravdu praktický kousek, do kterého je radost kreslit. Díky tomuto typu vazby se skicák dá úplně otevřít, takže můžete kreslit a zapisovat od kraje ke kraji a dvoustránku využít jako jeden velký formát. Desky s plným hřbetem, potažené odolným knihařským plátnem, zase chrání vaše zápisky a skicy před nechtěným oděrem.

Samozřejmostí je gumička, jíž skicák bezpečně zavřete, a také kapsička na papírové drobnosti, lístky z koncertů nebo seznamy na nákup. Já v té svojí vždycky nosím bankovku pro strýčka příhodu :-)

Kdo jednou zkusí tento skicák, už nechce jiný.